Lauku sētā


Maija - vecākais zirdziņš stallī. Ja Maijai iekniebj dupsī - Maijiņa cenšas uzmest dupsi gaisā un bērniem no tā ir prieks . Kad stallī kāds dala kārumus, Maija būs tā, kas mierīgi gaidīs. Viņa ir ļoti mīļa, mierīga , pacietīga un spēcīga. Agrāk Maija vilka ratus un bija kārtīgs darba zirgs, bet nonākot viesu namā Laso ,viņai sākusies atpūta -var uzēst un viss ,kas viņai jādara - kāds jāpavizina.
Saiva – viņa nav jauna, bet vai tas traucē treniņos niķoties un rādīt savu raksturu ? Jāteic gan, ka izjādēs tieši viņa ir vismierīgākā no visiem zirgiem. Saiva ir laba kumeļmamma, kas tagad mierīgi izbauda zirga vecumdienas. Mūsu stallī ir divi viņas kumeļi. Viens no tiem jau piedalās sacensībās, otram – jāpaaugas.
Draiskule - šai ķēvītei ir 17.gadi. Draiskule vienmēr skrien ātrāk par citiem. Viņa ir ļoti smalks un jūtīgs zirdziņš. Pēc rakstura mīļa, ļoti piesardzīga, tāpēc izjādēs bērni ar viņu vien grib jāt.
Gambija – mūsu stallī pirmais dzimušais kumeļš. Ķēvei ir 6.gadi,ir liels potenciāls sportā, tāpēc viņa piedalās sacensībās, kur uzrāda labus rezultātus. Augumā Gambija ir vislielākā no staļļa zirgiem, jājot viņa ir strauja, temperamentīga un ātra. Ikdienā Gambija gan ir lēna, slinka un vienmēr snaudoša. Ķēvīte ļoti pierod pie sava jātnieka. Zirgs ar raksturu !
Greisa - Saivas meita. Trīs gadus veca. Piedalās nelielās sacensībās. Jauna un rotaļīga.
Asorts – ērzelis. Saivas kumeliņš. Nosvērts, mīļš un draudzīgs. Divus gadus vecs.
Maigonis – āzis. Visu viesu nama Laso dzīvnieku barvedis. Iet, kur grib, ja grib – badās, ja negrib, - uz priekšu viņu nedabūt. Ļoti kolorīts dzīvnieks. Apzinās savu svarīgumu un nozīmi. Kārumnieks.
Jautrīte - kaza. Pie mums ir nesen. Kautrīga. Maigonim sieva.
Tvīcis – pundursivēns. Augumā un vecumā pavisam vēl mazulis, tāpēc ēd daudz un bieži. Vēlamies viņu pieradināt, lai staigā apmeklētājiem pa pēdām.
Eris - melns suns. Apmēram 10gadus vecs, kurš zina savus pienākumus.
Marko, Lilī, Keptka, Audrone – ēzeļi. Dzimtā vieta – Bulgārija. Marko izbauda vecumdienas, Keptka vizina bērnus, Audrone - visjaunākā ēzeliene , vēl izbauda bērnību. Lilī ir mūzu – ZVAIGZNE - viņa regulāri piedalās Jaunā Rīgas teātra izrādēs - ‘’Ziedonis un visums’’ . No izrādēm brīvajā laikā ,tāpat kā Keptka, vizina bērnus 

Viesojoties pie mums vēl vari satikt trušus, muskatpīles, tītarus, zosis,... brauc šu !